१ मंसिर । तनहूँ । भिरबाट लडी ऋषिगंका पदमबहादुर थापा घाईते हुनुभएको छ । आज बिहान ९ः४५ बजेको समयमा ऋषिङ गाउँपालिका वडा नं. १ धारापानी स्थित धारापानी भिरबाट (दमौली भिरकोट जाने मोटर बाटो) लडि थापा घाईते हुनुभएको हो । । उक्त गाउँपालिका वडा नंं १ बोझाडि बस्ने करिब ५० बर्षिय थापा भिरबाट करिब ५० मिटर तल लडिरहेको अवस्थामा फेला पारी पारिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय तनहूँका सूचना अधिकारी एवं प्रहरी नायव उपरीक्षक मोहन बहादुर खाँणले जानकारी दिनुभएको छ । ।

भिरबाट तल भेटिएका थापालाई प्रहरी तथा स्थानिय मानिसहरुको सहयोगमा घाइतेलाई तत्काल उपचारको लागि दमौली ल्याई प्राथमिक उपचार पश्चात थप उपचारका लागि पोखरा लगिएको र उक्त घटनाका सम्बन्धमा अनुसन्धान भईरहेकोपनि जिल्ला प्रहरी कार्यालय तनहूँका सूचना अधिकारी एवं प्रहरी नायव उपरीक्षक खाँणले जानकारी दिनुभएको छ ।

अन्तिम पटक अध्यावधिक गरिएको 16 Viewed

प्रतिक्रिया दिनुहोस्